Bądźcie mądre. Czyli od Świąt do Sylwestra.


 ..!
 Wiele kobiet, również mężczyzn w noc wigilijną jak i w same święta, pozwala sobie na bardzo dużo, nie zwracają uwagi na kaloryczność dań, które zjadają!
 Nieco poruszyłem ten temat w poprzednim wpisie.

 Szczerze ?! To po świętach jest najcięższy okres w branży dietetycznej, ponieważ wiele osób, nagminnie po świątecznej biesiadzie, chce jak w najkrótszym czasie zgubić, niezbędne kilogramy, które nazbierali podczas świąt.
 Oczywiście, jest to wykonalne. Ale za cenne, można stwierdzić zdrowia. Szybka redukcja masy ciała, nie jest wskazana, dla nas, ponieważ może się to odbić efektem jojo, a przecież nie chcemy przytyć jeszcze raz tyle ile zgubiliśmy.

 grapefruity, jabłka, arbuzy, melony, truskawki, borówki itp.).. 

Jest kilka dróg, które możecie wybrać. Taka na pewno, dla wszystkich znana to wstrzemięźliwość podczas kolacji wigilijnej jak i całych świąt. Musimy kontrolować zjadanych kalorii, aby być pewnym, że nie przekraczamy swojego dziennego limitu. Oraz starajmy unikać się słodkości, zamiast tego zjedzmy sobie jakieś suszone owoce, bądź warzywa. Chociaż z owocami, również radzę uważać, gdyż znajduje się w nich cukier fruktoza (wybierajcie owoce, o mniejszej zawartości fruktozy:

 Oczywiście, jeżeli macie silną wolę i nie poddajcie się łatwo. To symbolicznie w kolację Wigilijną, możecie sobie odpuścić i spróbować wszystkich potraw, które znajdują się na stole wigilijnym, Ale! z tyłu głowy musicie mieć tą świadomość, ile kalorii ma każdy kęs, następnej potrawy (...) i ile czasu zajmą Wam ćwiczenia, aby spalić te kalorie, które spożyliście.
 Jeżeli decydujesz się na taki krok, nie zapomnij o intensywnych treningach w święta. Może wydawać się to ironiczne, ale skoro chcesz mieć idealną sylwetkę, a lubisz w święta pojeść. To ruch to jedyny ratunek, dla Twojej sylwetki.  Fajną alternatywą, która również pozwoli Wam się oczyścić przed sylwestrem, i dzięki której spadnie Wam kilka kilogramów jest Detoks, teraz w tych czasach, uważam że nadużywany. Ale dobrze stosowany, naprawdę pomaga naszemu organizmowi, a nie szkodzi mu.
 Musicie jednak pamiętać, że utracona waga podczas Detoksu ma manierę powracania (nie zawsze, ale się tak zdarza). Detoks ma Wam służyć do oczyszczania organizmu, nie do redukcji macy ciała ! ! 

 Oczywiście, fajną alternatywą przed sylwestrową nocą są treningi, które również pozwolą zgubić nam jakąś część, niezbędnych kilogramów. Nie muszą być intensywne, wystarczy znaleźć godzinkę dziennie, czy półtora. Również pamiętajcie o regularnym jedzeniu, dzięki czemu Wasz organizm nie będzie odkładał kalorii na później, jeszcze taką bardzo istotną sprawą jest nawodnienie organizmu. Nie zapominajmy o tym (od 1,5 l do 3 l, chociaż im więcej tkanki tłuszczowej posiadacie, tym wasze zapotrzebowanie na wodę wzrasta). 

Wydaję mi się, że przytoczyłem fajne pomysły na przetrwanie czasu od Świąt do Sylwestra! Jak myślicie ? Piszcie w komentarzach ! ! 

 Zapraszam Was na mojego Facebook, gdzie aktualnie trwa rozdanie prezentów dla Was ! 

https://web.facebook.com/dietetycznefanaberiie/photos/a.1811474315549518.1073741828.1765967510100199/1954712164559065/?type=3


 Również zachęcam Was do zaobserwowania nas na naszym instagramie: 

https://www.instagram.com/dietetycznefanaberiex/

****************************************************
Jeżeli macie jakiekolwiek pytanie co do diet, chorób żywieniowych piszcie do mnie na E-mail: konsultacja darmowa nie musicie się obawiać, odpowiadam na wszystkie wasze zapytania !
dietetycznefanaberiex@gmail.com

****************************************************


Zdjęcia użyte w poście zostały pobrane z stron :
http://rozrywka.dziennik.pl/hity-internetu/zdjecia/478948,6,galeria-najlepszych-memow-dnia.html
*http://www.pozytywniej.pl/10170/swiateczne_obzarstwo_jest_doskonale.htmlKomentarze

Popularne posty